Jsou kočárky značky Petite&Mars kvalitní a spolehlivé?

Zodpovězené
5. čer 2019

Dobrý den,

pořídila jsem si bazarový kočárek Petite&Mars Street s nafukovacími koly v limitované edici 100 stříšek. Strašně moc se mi líbí a moc se těším, až s ním vyjedu. Jen paní, od které jsem ho kupovala, říkala, že byli 2 na reklamaci. Jsou tyto kočárky kvalitní a spolehlivé?

Díky

Ahoj!

Část kočárků značky Petite & Mars, i tedy u modelu Street,

Petite&Mars Street

opravdu šla na reklamaci. Toto je však normální jev i u jiných značek, možná něco ve výrobě. Konkrétně zde se jedná o značku "střední třídy", tedy dostupnou, ale přitom dostatečně funkční. Dobrou zprávou je, že je to značka Česko-Slovenská, tedy na reklamaci, opravu a náhradní díly to není daleko. Pokud by opravdu byla smůla na špatný kus, dá se to jednoduše řešit. Ale celkově jsou se Streetem maminky spokojeny, je to fajn kočárek poměr cena - výkon. A jsem si jista, že po nějakém problému výrobce pracuje o to důsledněji, aby se reklamace neopakovaly (přeci jen, pověsti by stálé problémy nepomohly).

Kuk pro zkušenosti i české hodnocení: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/petitema...
případně také slovenské na sesterské Kočíkopédii: https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/petitemar...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.