Jsou kola kočárku Hauck Colibri odpružená?

Zodpovězené
28. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi Hauck Colibri. Kočárek vypadá jako skladný a kompaktní. Bojím se však těch koleček.

Jsou odpružená a nehrkají?

Mám čtyřměsíčního syna a nechce už být v hluboké korbě. Hledám něco skladného.

Děkuji

Ahoj,

Hauck Colibri má odpružení všech kol, které je ale bohužel slabší. Je tak vhodný spíše do města a jiný nenáročný terén. Jedná se o kompaktní kočárek, který se lehce skládá a díky popruhu ho můžeš jednoduše vzít přes rameno. Oceníš ho tak zejména na časté cestování.

Podobným typem je pak Maxi-Cosi Leona, který má kvalitnější provedení a i lepší jízdní vlastnosti.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie