Jsou sportovní části Bugaboo Donkey 5 vhodné pro ještě nesedící 5,5měsíční miminka?

Zodpovězené
19. zář 2023

Dobrý den,

je Bugaboo Donkey 5 ve sportovní verzi vhodný pro miminka, která ještě nedrží pořádně hlavičky a nesedí?

Máme dvojčata, nyní 5,5 měsíců, a korbička jim začíná být celkem malá, proto bychom jim rádi nastavili sporťáky.

Děkuji

Ahoj,

já bych se určitě v první řadě poradila s pediatrem, protože ten nejlépe zná zdravotní stav dětí. A zvážila bych i koupi tzv. vymezovací vložky do korýtkového typu sedáku. Buď ji najdeš na bazaru, nebo si ji dáš ušít. Originální vložky či podložky se přestaly vyrábět. A koupit nové se dají jen zřídka.

Bližší info k vyrovnávací vymezovací vložce nadeš zde:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka