Kde koupím dlouhé madlo na Thule Urban Glide 2 Double?

Zodpovězené
19. pro 2022

Ahoj,

v recenzi na Thule Urban Glide 2 Double jsem viděla fotku, kde bylo i madlo podél celého kočárku.

Kde lze takové madlo koupit?

Děkuji

Ahoj,

Thule Urban Glide 2 Double má pro každé dítě madlo zvlášť. K jejich uchycení jsou i konstrukčně přizpůsobená sedadla.

Vím, že někteří prodejci můžou taková madla vyrobit i přímo na objednávku. Tak zkus posurfovat na internetu, možná na někoho narazíš.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka