Kde koupím seat pack na Cybex Priam 3?

Zodpovězené
10. lis 2022

Ahoj,

mám Cybex Priam 3.

Kde mohu koupit seat pack?

Děkuji

Ahoj,

některé barvy Seat Packů k zakoupení na Cybex Priam 3 má ještě výrobce na své oficiální stránce. Jinak budeš muset hledat na internetu. Možná je ještě některý z e-shopů bude mít na skladě, případně si prohlédni bazarové nabídky.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka