Kočárky Cybex, máte zkušenost?

berusenka745
29. říj 2015

Ahoj, nemate prosimVas nekdo zkusenosti s kocarkem od Cybexu? chci si koupit tento http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-cybex-pria..., ale je to hodne penez, tak se zkousim jeste poradit, pripadne poradte prosim jiny. Diky.

lovelik
26. únor 2016

@berusenka745 taky by se mi hodilo pár informací... ☹ Kočárek je krásný, ale nevím, jestli se ním dá úplně jezdit do lesa a tak...

hani1234
26. únor 2016

@lovelik Také bych brala nějakou recenzi .. Vyzkoušeli jsme ho v krámu a manipulace s ním je skvělá, ale těžko říct . .. Je velmi drahý 😢

tinulietka
11. bře 2016

My jdeme nakonec do cybexu - byla jsem na něj koukat už dvakrát a nakonec vyhrál a porazil Bugaboo.. I joolz.
Je velmi elegantni a stabilní. A velmi lehký (9kg)
My jdeme nakonec do černé korby a černého podvozku trekking.
Vajíčko bereme limitku butterfly - je úžasná.
Se sporťákem ještě počkám - uvidíme, co bude příští rok 😉
Klidně se ptejte co Vás zajímá. Myslím, že mám zjisťeno vše.

hani1234
11. bře 2016

Je nádherný, ale pro nás to bylo moc peněz .. Takže jsme vybrali levnou verzi .. Tj Cybex Balios , sporťák je bezvadnej, krásně se ovládá a je dobře polohovatelný a pohodlný pro mimi . K tomu jsme vzali hlubokou korbu m-line
Přeju, ať dobře slouží ! Naděláte s ním mnoho parády a mimi bude jak v bavlnce 🙂

karolah
14. dub 2016

@tinulietka Ahoj, chci se zeptat, zda sis kocarek uz koupila? Vazne uvazuji o jeho koupi. Miminko ocekavame v rijnu,takze pres zimu vyuziju hlubokou korbu a obavam se velikosti sporovni sedacky. Je dostatecne velika napr. ve srovnani s mima xari (ten ma malinkaty prostor na nozicky)? Dekuji za odpoved.

tinulietka
15. dub 2016

@karolah
Máme koupený, ale čekáme.. Limitka je dostupná až v květnu.
Sportovní sedačka Lux je velmi prostorná. Zvažovali jsme Mimu.. Ale ta je malá a taková vratká.. Ale porovnej, vyzkoušej.

terebzka
18. kvě 2016

Ahoj 🙂 @tinulietka dnes jsem byla v obchodě obhlídnout cybex priam a jsem rozhodnutá. Jasná volba 🙂 kde ho prosím kupuješ ty? Mám zájem o limitku butterfly i co se týče hluboké korbičky a zatím jsem našla na internetu, že ho mají ve Zlíně a Chomutově. Miminko očekáváme až konec října tak zatím mám spoustu času. 🙂

tinulietka
19. kvě 2016

@terebzka
Ahojky, dostupná bude až na konci června 😉
My kupujeme v babyplaza.cz - jsou ochotní jít i na slevu, když otevřeš pusu 😉

terebzka
19. kvě 2016

@tinulietka
Děkuji za tip 🙂 dneska jdeme do toho Zlína. Na webu mají napsanou dostupnost 2-3 týdne, tak uvidíme co nám řeknou. Jakou Vám dali cenu jestli to není tajné 🙂 ve Zlíně maji na stránkach 42 tis. za komplet i s cloud sedačkou - o to by jsme měli zájem.

slunecinecko
8. srp 2016

Ahoj holky, taky se hlasim jako hrda budouci majitelka priamu 🙂 nakonec jsme vybrali barvu happy black 🙂 chci se jen zeptat, mate prebalovaci tasku tu originalni nebo nejakou jinou? Budu rada za inspiraci 🙂

karolah
22. srp 2016

Take očekávám narození miminka v říjnu a už teď se nemohu rozhodnout mezi cybex priam happy black, anebo nuna ivvi caviar. U obou se mi líbí sluneční clona, rozmazání do lehu a konstrukce. Jinak se na kočárky pojedu podívat do Chomutova.

adinal1
28. srp 2016

@tinulietka Také zvažuji koupi tohoto kočárku - není problém v létě, že nemá odvětrávací stříšku?

tinulietka
28. srp 2016

Mě to teda vůbec nevadí.. Záleží asi na každém, co na kočárku chce. Malá je teplomil, takže je spokojená. A další léto už budeme ve sporťáčku.

tinulietka
28. srp 2016

Já ho miluju 😉

katerinkak
29. srp 2016

@tinulietka mohla bych se zeptat jak se s mocarkem jezdi v terenu? Nema odprozeni,toho se trochu bojim... Stale vaham,ale musim se uz rozhodnout🙂 dekuji za jakekoliv info 🙂

myshoun
29. srp 2016

@karolah nevím, jestli jste chomutovska, je lepší jim napsat do obchodu, aby s vámi počítali a kocar měli na krame. Je to mala prodejna a na ploše, pri naši poslední návštěvě, měli spis levnější typy kocarku. Tak abyste nebyla zklamaná. Jinak me mrzí, ze uz kocar pomalu nepotřebujeme, je krásný!

katerinkak
29. srp 2016

Omlouvam se za preklepy...

karolah
3. zář 2016

@myshoun Díky za informaci. Mám vypsané obchody, kde prodávají kočárky Cybex priam i Nuna ivvi. První jsem chtěla do všech zavolat, a poté někam zajet. Teď když vím, že obchod v chomutově je malý, zajedu do Prahy.
Jak dlouho Vám Cybex vydržel (hlavně sporťák)? Díky za odpověď.

myshoun
3. zář 2016

@karolah spatne jsem se vyjádřila, synovi jsem pořídila jiny a asi po několika měsících jsem kocar videla jako novinku, tak me to docela zamrzelo. Moc se mi líbil.

tinulietka
13. zář 2016

Prodávám svůj cybex - více na mém bazaru.

katerinkak
14. zář 2016

@tinulietka Mohla bych se prosím zeptat - s kočárkem nejste spokojená, že prodáváte "tak rychle" ? Děkuji 🙂

tinulietka
14. zář 2016

Nestíhá mi v terénu.. Dost mě to omezuje.. Jinak je krásný.. Ale terén nezvládá ani minimální...

katerinkak
14. zář 2016

@tinulietka Děkuji za odpověď ... ikdyž mě moc nepotěšila :D Dneska mi ho právě přivezla PPL :D Tak to jsem zvědavá jak to dopadne :/ A jaký pořizujete?

karolah
14. zář 2016

Take jsem ho moc chtěla,ale nakonec jsem si pořídila úplně jiný, byť nakonec za stejné prachy 😊. Ať Kateřina k slouží a dělá radost.

katerinkak
14. zář 2016

@karolah A jaký jste nakonec pořídila?🙂

tinulietka
14. zář 2016

No .. Uvidíte sama.. Mě je bohužel kočárek na rovnou cestu k ničemu.. Já jdu do stokke trailz

slunecinecko
16. zář 2016

@katerinkak taky mam priam zatim slozeny v krabici u nasich, kde si jeste nejakej mesic pocka 🙂 pro prvniho syna jsem mela concord fusion a mammas and pappas urbo, oba neodpruzene a s obema jsem byla maximalne spokojena a to jsem bydlela v centru Olomouce, kde jsou jen kocici hlavy 🙂

chris_n
16. zář 2016

me se libi.. ale ty penize bychom za to nedali. takze mame jen tu nejobycejnejsi verzi cybexu, kterou je cybex agis m air 4 ... a ja jsem spokojena

karolah
17. zář 2016

@katerinkak po dlouhé debatě vyhrál partner a pořídili jsme joolz v celkové výbavě 😄

lalinka1981
6. říj 2016

@chris_n dobry den, muzu prosit vice info ke kocarku? Chci prodat nase Bee3 a poridit dcerce "pohodlny" kocarek.