Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Emmaljunga Super Nitro je všestranný sportovní kočárek anebo jeho kombinace. Se šířkou 58 cm se vejde i do nákupních center, nabízí přitom plnohodnotné vlastnosti jak podvozku, tak i sedadla a hluboké vaničky. Ty se však odráží i na vyšší váze kočárku, kterou ale při tlačení vyvažuje dobré těžiště. Konstrukce je vybavena patentovaným nastavitelným systémem odpružení E.A.S.T., který spolu s kvalitními většími koly zaručuje hladkou jízdu jak ve městě, tak i v horším terénu.

Při koupi kočárku si vybíráš kromě barevného provedení i typ konstrukce, která se kromě barvy liší zejména typem kol. Competition je městská variace v elegantní černé (včetně koženkového madla) vybavená užšími, bezúdržbovými gumovými koly. Lounge je chromová stříbrná konstrukce s černou koženkou a robustními terénními nafukovacími koly s bílým detailem (kombinovaná obvykle s koženkovými potahy nástavby). Outdoor je černá konstrukce s využitím kontrastně hnědé koženky a terénních nafukovacích kol s výrazným dezénem.

Sportovní sedadlo je oplne otočné a polohovatelné až do lehu včetně opěrky nožiček. Při sklápění zádové opěrky se aktivuje systém Safe-Frame za hlavičkou dítěte, kdy se automaticky vyklopí ochrana proti vypadnutí či udeření. Stříška je navíc vybavena integrovanou moskytiérou a stínítkem. Hlubokou vaničku si můžeš zvolit z typu Supreme s možností houpání i mimo podvozek, nebo lehčí Super Viking. Obě ti ale nabízejí dostatečný prostor pro děťátko, kvalitní odvětrávání a polohovatelnou zádovou část. S dokoupitelnými adaptéry pro různé značky autosedaček můžeš ze Super Nitro vytvořit i cestovní systém.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
16,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110,5 × 58 × ?
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
88 × 56 × 38
Původ značky
Švédsko
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.