Kde koupím stříšku a košík na Britax Go Big?

Zodpovězené
19. dub 2022

Ahoj,

nikde jsem nenašla na internetu, jestli je možné dokoupit stříšku a košík na Britax Go Big. Jsou už dost ošoupané a vybledlé, neboť byl maximálně používán u dcery. Je perfektní, nechci se ho vzdát.

Nebo je třeba koupit celý nový podvozek?

Děkuji

Ahoj,

bohužel to není možné. Tím, že je výroba ukončená, tak se nedají objednat ani jako náhradní díl.

Zkusila bych oslovit šikovnou švadlenu, zda by nešla ušít nová stříška po vzoru staré. Nebo mě napadá stříšku a košík jednoduše přebarvit.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie