Kočárek do lehu s otočnou sedačkou - lehce ovladatelný. Jaký byste doporučila?

Zodpovězené
17. čer 2021

Dobrý den,

máme 5měsíční miminko a doma kočárek Easywalker Harvey2. Jsme s ním moc spokojení - je lehoučký, krásně se ovládá jednou rukou, lehce skládá a projede vše, co potřebujeme (městské kostky a chodníky). Bohužel ale syn pomalu odrůstá z korby a sporťák má korýtkové sezení - do budoucna jej určitě využijeme, ale nechci tam syna dávat, když ještě nesedí.

Hledáme teda "přechodný kočárek" než syn začne sedět.
Chtěli bychom:

  • otočnou sedačku - po a proti směru jízdy
  • aby byl do úplného lehu,
  • měl dlouhou stříšku,
  • byl lehce ovladatelný (žádný tank),
  • a aby kočárek projel městské kostky a patníky. (Úplný terén v přírodě neřešíme), levnější sporťáky, ale často hrkají, tak to se nám moc nechce, s tou současnou ovladatelností jsem nadšená.

Doporučila byste nám něco? Zvažujeme koupi bazárkového kočárku (nebo kočárku v akci) do cca 5000,-

Mám možná trošku nereálné představy:
Pokud by šlo, aby kočárek měl ještě další využití (např. až bude syn velký / na cesty), tak by to bylo asi ideální, ale není podmínkou - tady mě napadl třeba Cybex Eezy S Twist Plus, ale ten je dražší (musel by nám vyjít bazárkový) a nevím, jestli nahradí plnohodnotně kočárek do města nebo je to spíš kočár na dovolenou.
Případně pokud další vyžití není reálné, kočárek zase prodáme nebo necháme u babičky s dědou.

Mockrát děkuji.

M.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Nabídnu Vám ke zvážení dva kočárky, které jsou vzhledem k Vašim požadavkům vhodné.

1) ZOPA MOVE
2) MOON RESEA SPORT

Oba tyto kočárky mají otočnou sedačku po i proti směru jízdy, napolohovat je můžete do úplného lehu, mají dlouhou stříšku, jsou oba dva lehké, snadno ovladatelné a oba dva Vám zaručí, že kromě klasického města projedete v pohodě i lehčí terén a překážky. 😉 Cenově jsou oba okolo 6000,- za nový, avšak na bazárku se dá sehnat i za 3000,-.

Jinak Cybex je určitě taky výborná volba, řekla bych dokonce, že tyto tři kočárky jsou si svým způsobem dost podobné, ale samozřejmě cena je jinde, to byste opravdu musela mít štěstí na koupi z druhé ruky. 😊

Zkuste si ty dva kočárky prostudovat a klidně ještě napište, kdyby Vás cokoliv zajímalo.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz