Kočárek Emmaljunga NXT90F versus Thule Urban Glide 2. Jaký zvolit?

Zodpovězené
29. zář 2023

Dobrý den,

zajímal by mě názor a recenze na kočárky Kočárek Emmaljunga NXT90F versus Thule Urban Glide 2.

Jaký kočárek by byl Vaší volbou?

Děkuji za názor

Ahoj,

Emmaljunga NXT90 Flat a Thule Urban Glide 2 jsou terénní kočárky. Jejich konstrukce jsou uzpůsobeny pro pohyb v náročnějším lesním či polním nerovném terénu.

Na trh již v únoru 2024 přijde nový Thule Urban Glide 3. Bude dostupný jak v 3kolové verzi, tak už i v nové 4kolové verzi. Více info připínám v mé nedávné odpovědi:

NXT90 Flat je oproti Urban Glide 2 těžší o + 5 kg. Je to ovšem otočný model kočárku, který nabízí úplný rovný leh a prostorné sezení. Oproti bratrům se však díky sedadlu nedá používat jako tandemový sourozenecký kočárek. Při koupi kočárku vybíráš kromě barevného provedení také typ konstrukce. Ta se kromě barvy liší zejména typem kol:

  • Competition je nejvíc městská varianta, která je vybavena užšími bezúdržbovými gumovými koly.
  • Lounge je sportovní vesnická varianta, která je vybavena robustními terénními nafukovacími koly s bílým detailem.
  • Outdoor je terénní varianta vybavená terénními nafukovacími koly s výrazným dezénem.

Tyto kočárky doporučuji vyšším rodičům, pokud potřebují jeden multifunkční nekorýtkový kočárek, který je stavěný projet několik různých terénů.

Prohlédni si mé nedávné odpovědi, kde jsem kočárek doporučovala:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka