Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek Moon Scala 2019. Hodí se do přírody i do města?

Zodpovězené
8. bře 2019

Dobrý den,

v červenci očekáváme příchod našeho prvního dítěte. Chtěli bychom kočárek do města, ale hlavně i do přírody. Proto by mě zajímal názor na výše uvedený popř. jiný typ kočárku a třeba i to jaké je nejlepší zvolit kolečka?

Moc děkuji za odpověď 🙂

Ahoj!

Začnu od konce, a to tím, že ti řeknu. že do města a zároveň do přírody budou jistě nejlépe nafukovací nebo pěnou plněné, no jednoznačně pneumatiky. Hlavně pro to, že přirozeně přidávají extra pružení a pohodlí jízdy. Při nafukovacích však může být občasný defekt opravdu otrava, a kromě toho, dnes už je mnoho gumových i čistě pěnových (umělých) kol udělaných kvalitně - tak, že prakticky i v terénu dokáží kola s pneumatikami vhodně zastoupit. Pokud si vybereš kočárek s dostatečně velkými a odolnými, ideálné odpruženými koly (i když umělého typu), určitě neuděláš chybu.

Moon Scala je model se zadními gumovými, předními spíše pěnovými koly. Jsou však velké, odpružené (i když ne brutálně) a umístěny na opravdu robustní konstrukci, co ze Scala dělá městský model, který zvládne i náročnější terén. Pokud se jedná o všestranné využití, určitě není špatnou volbou. V případě, že byste ale trávili více času v lese než ve městě, možná bych zvážila i tříkolový kočárek, které na sport a terén často vyhoví ještě lépe. Příkladem takových by mohly být značky jako TFK, Thule, Baby Jogger případně Mountain Buggy - sedadlo však v drtivé většině bude neotočné. Čtyřkolovou inspirací na kočárky podobného typu by mohla zase být značka Bebetto, z dražších zase Emmaljunga, případně luxusně odpružený Britax Go Big.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.