Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Moon Scala je nejvyšším modelem značky pro rok 2018. Je to luxusní dvojkombinace s robustnější konstrukcí s předními menšími pěnovými a velkými zadními gumovými kolečky. Vychází z oblíbeného modelu Nuova, od kterého se odlišuje detailnějším provedením, výš umístěnou sedačkou, prostornější hlubokou vaničkou, teleskopicky nastavitelnou rukojetí a hlubším nákupním košíkem.

Sedačku s XXL prodloužitelnou větranou stříškou můžeš otáčet a polohovat až do lehu, včetně opěrky nohou. Novorozenec se ale bude cítit komfortněji v hluboké vaničce, případně v dokoupitelné autosedačce. Adaptéry na autosedačku najdeš v základní výbavě kočárku.

Scala je dostupná jen v luxusnějších Sport, Style a Fashion edicích. Scala Sport je laděná do tmavých barev s dynamickými červenými detaily. Scala Lotos z edice Fashion vyniká kontrastními světlými vyšívanými květy na tmavém základě potahů a stříškou s 3D motýlky. Edice Style je zastoupená kočárky Scala Coffee s tmavou konstrukcí i potahy nástaveb, s hnědým kruhem na kolečkách, a Scala Cream s tmavým základem, s kontrastní krémovou stříškou a hnědými detaily. Pro rok 2019 jsou speciálními edicemi Scala Portofino s krémovými detaily a lesklým lemem v dřevěném vzoru, Scala London s červenou koženkou a výšivkou ve stylu Street Art, a Scala Florence v neutrálních tónech se vzorem květin.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
109,5 × 62,2 × 100
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
83 × 62,2 × 60
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.