Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Moon Nuova z řady City je dvojkombinace s robustnější konstrukcí s předními menšími pěnovými a velkými zadními gumovými kolečky. Díky dobrému odpružení zvládne i zhoršený terén. Verze z roku 2017 a předchozí se odlišují kolečky s bezúdržbovými pneumatikami plněnými pěnou a hlubokou vaničkou, bez možnosti prodloužení stříšky s větrací částí.

Sportovní sedačka se dá otáčet a polohovat až do lehu včetně opěrky nohou. Specifikem plohování zádové opěrky je zdvojený – pákový i pásový – mechanismus. Za slunečného počasí oceníš obrovskou prodloužitelnou stříšku s uzavíratelnou větrací částí, zakrývající většinu sedačky. Pro využití od narození je v kombinaci klasická hluboká vanička, kterou v případě nepoužívání můžeš složit. K vytvoření cestovního systému můžeš kočárek doplnit dokoupitelnou autosedačkou, adatéry jsou v základní výbavě kočárku.

Nuova existuje i ve speciálních edicích: Nuova Sport v tmavých barvách s červenými dynamickými detaily, Nuova Style s krémovou stříškou s hnědou koženkou a Nuova Wood v tmavých barvách s hnědými prvky inspirovanými dřevem.

Parametry

Typ
dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
13,8
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 60 × 90
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
59 × 44 × 43
Původ značky
Německo
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
15
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 30
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.