Kočárek Nuna Demi Grow pro zimní mimi a zpevněné cesty. Jak ho hodnotíte?

Zodpovězené
29. lis 2019

Dobrý den,

mohla bych poprosit o Vaši recenzi na kočárek Nuna Demi Grow?

Náhodou jsme na něj narazili v kamenném obchodě a docela nás zaujal. Do té doby jsme o jeho existenci vlastně ani nevěděli a řekla bych, že není tolik rodin, které ho mají. I proto se hůř dostává k objektivním recenzím.

Miminko budeme mít zimní a terén nás čeká převážně po zpevněných a upravených cestách.

Děkuji.

Ahoj!

Nuna Demi Grow

je, zejména na západě (USA) jeden z nejoblíbenějších kočárků typu single-to-double, tedy využitelného v jednomístném i dvoumístném - tandemovém nastavení. Super se ovládá, i když je zejména městský, krásný design a materiály, plus tedy i celkové provedení. K nevýhodám bych přiřadila spodní sedák, který je opravdu dost nízko a schovaný, dále vyšší váhu a horší skladnost, a také sedáky, co nejsou z těch největších. Celkově však, pokud máte kufr dost velký, a plánujete druhé děťátko poměrně brzy po prvním, je to jednoznačně jedna z těch lepších voleb, která potěší, kromě neotřelého designu i tou skvělou ovladatelností. Za mě určitě ano.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.