Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek pro dvojčata. Jaký ještě stojí za úvahu?

Zodpovězené
11. čer 2021

Krásny den,

poradila byste mi prosím ohledně kočárku pro dvojčátka?

Rádi bychom kočárek s uspořádáním vedle sebe. Aby samozřejmě prošel klasickými dveřmi. Zvládl město i polňačku. Nechci rešit problémy s píchnutými kolečky ani odpadávající části při častém skládání. Ráda bych, aby byl kombinovaný.

Jako první mě zaujal Bagaboo Donkey 2. Ale ten už se přestal vyrábět a v obchodě už jsem si mohla vyzkoušet tedy 3. Kočárek mi přijde lehce ovladatelný, skladný, kvalitní. Co jsem tak pochopila, měl by zvládnout i terén. Vytkla jsem u něj jen korýtkový sed, že je hodně nízký, připnutí sportovních sedaček jen v prostředku a tím pádem se vyklají, a že není skladný do auta.

Co se týče korýtkového sedu, tak na ten názor nemám stejně jako na sed druhý🤷🏻‍♀️. Nízký mi zas tak nepřišel a ten zbytek jsem na zkušební jízdě v obchodě nepoznala.

Jelikož to není úplně nejlevnější kočárek, tak přemýšlíme i o verzi předchozí z bazaru. Ale nevíme, jaký a v čem je přesně mezi nimi rozdíl?

V ochodě mi ještě paní doporučile Thule, ale ten mi přišel veliký. Pak mi byl doporučen Easywalker, a koukala jsem na kočárky od TFK. Ani jeden jsem zatím neměla šanci vyzkoušet. Je ještě nějaký, který stojí za úvahu?

Raději upřednostním kvalitu před cenou. A pokud tedy s Bugaboo Donkey 3 neuděláme chybu - či není kvalitově něco levnějšího stejného. Půjdem rádi do něj.

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Bugaboo Donkey 3 je za mě naprosto skvělá volba. Kdybych si já osobně měla v tuto chvíli vybírat kočárek pro dvojčátka, tak bych vůbec neváhala a koupila Bugaboo. Jak píšete - je velmi lehce ovladatelný, velmi skladný, vyroben z kvalitních materiálů a částí a zde opravdu platí, že cena odpovídá kvalitě. Kromě toho, že krásně vypadá a je elegantní a designově propracovaný, tak opravdu zvládne i terén. Neříkám, že je to ideální společník na každodenní zdolávání horského terénů, kamenů či kořenů, ale bez problémů s ním projedete sníh, kočičí hlavy či rozbahněnou polní cestu atd. Na výlety naprosto v pohodě. 😉

Korýtkový sed je mezi maminkami docela diskutované téma, každopádně jsem se většinou setkala s názory, že pokud je kočárek děťátkem využíván od narození, tak jsou v něm děti zvyklé bez problémů. Pokud si ovšem maminka koupí Bugaboo třeba jako druhý kočárek a děťátko je do té doby zvyklé na klasické sezení, tak mívají problém si zvyknout. Já osobně mám korýtkové sezení ráda, moje děti s ním nikdy problém neměly. A ani děti mých kamarádek (většina má Bugaboo a nemůže si ho vynachválit). Maminky často komentují skutečnost, že děti v korýtkovém sezení vlastně klasický neleží, pokud v kočárku usnou a ony je chtějí "položit", ale za mě je tohle opravdu jen otázka názoru, protože Bugaboo je obecně jeden z nejoblíbenějších kočárků a já jsem třeba ještě nezažila žádného nespokojeného mrňouska. 😉

Co se týká kočárků Thule, TFK Duo Combi či Easywalker Duo Plus - všechny tyto kočárky jsou také velmi kvalitní, avšak jsou to víceméně kočárky do většího terénu, více sportovní a také robustnější. Ale jsou stejně kvalitní jako Bugaboo, to bezpochyby. Tyto léty osvědčené značky Vás nemůžou nikdy zklamat. 😇 Dnes už se všechny kočárky, které mají sezení vedle sebe a ne za sebou, vyrábí v takovém rozměru, aby bez problémů prošly klasickými 80 cm širokými dveřmi.

Pokud Vám tedy mohu za sebe doporučit - jděte do Bugaboo, nebudete litovat. ❤

Kdybyste se chtěla ještě na cokoliv zeptat, určitě napište, ráda pomůžu.

Mějte se moc hezky. 🌷


Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz