Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Easywalker Duo Plus je sourozenecký kočárek vhodný jak pro dvojčata od narození, tak i pro věkem si blízké sourozence. Konstrukce kočárku je vyrobená ze zpevněného hliníku dural. Odpružení čtyř stejně velkých nafukovacích koleček dokážeš podle náročnosti terénu regulovat. Se šířkou 76 cm se Duo Plus vejde do klasických 80cm dveří. Poměrně prostorný, i když hůře přístupný nákupní košík je doplněný dalším odkládacím prostorem v podobě velkých kapes na zadní části sedaček.

Sedačky jsou dostatečně prostorné i pro větší děti. Můžeš je individuálně napolohovat rozepínáním klipu a zipů z mírně šikmého sedu až do lehu vhodného prakticky od narození. Každá sedačka má vlastní stříšku s velkým výklopným kšiltem, madlo je ale společné pro obě sedačky. Pro maximální komfort novorozence je ke kočárku možné připojit pomocí adaptérů jednu či dvě hluboké vaničky, případně jednu či dvě autosedačky. Duo Plus si také můžeš přizpůsobit podle potřeby některým dokoupitelným doplňkovým příslušenstvím.

Easywalker Duo Plus vychází z původního téměř totožného Easywalker Duo, který po faceliftu získal lehčí, o něco užší konstrukci s vylepšeným odpružením a jednodušší brzdou.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (double)
Hmotnost (v kg)
16,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
116 × 76 × 109
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
89 × 76 × 50
Původ značky
Nizozemsko
Materiál podvozku
dural
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
25
Maximální zatížení sedadla (druhé dítě - v kg)
25
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.