Srovnání sourozeneckých kočárků Bumbleride Indie Twin, Easywalker Duo Plus, TFK Twinner Twist Duo. Je mezi nimi nějaký velký rozdíl?

Zodpovězené
21. pro 2021

Zdravím,

uvažuji o koupi sourozeneckého kočáru, který by byl víc terénní. Chci jen sporťák bez hluboké korby. Do užšího výběru se dostaly Bumbleride Indie Twin, Easywalker Duo Plus a TFK Twinner Twist Duo. Nejvíc se mi zamlouvá Bumbleride, že má pro každé dítě své madlo.

Je mezi nimi nějaký velký rozdíl nebo jsou srovnatelné?

Děkuji

Ahoj,

z Tvého výběru bych Ti určitě doporučila Bumbleride Indie Twin. Z uvedených kočárků je nejlehčí - 16 kg. Rozměry sedadel jsou 30 cm na šířku, zádové opěrky mají 48 cm a celkové ložné plochy jsou nejdelší - 98 cm. Má polohování nohou, dlouhou stříšku s náhledovým okénkem. Všechna kola jsou nafukovací a měkce odpružena, takže terén nebude žádný problém. Celkově je jeho ovládání snadné a zvládneš to jednou rukou.

Bumbleride Indie Twin

Easywalker Duo Plus má hmotnost 16,5 kg. Rozměry sedadel jsou 33 cm na šířku, zádové opěrky mají 47 cm a celkové ložné plochy jsou 91 cm. Chybí mi u něj polohování nohou a stříška - i když má kšilt, mi přijde hodně krátká a děti nejsou tak dostatečně chráněny, což by mě od nákupu odradilo.

Easywalker Duo Plus

TFK Twinner Twist Duo má hmotnost 17,9 kg (starší model). V případě novějšího modelu TFK Duo, je hmotnost ještě mnohem vyšší - přes 22 kg. I když má TFK velmi kvalitní kočárky a jsou celkově dobře hodnocené, patří opravdu k těm těžším. Rozměry sedadel jsou 30 cm na šířku, zádové opěrky mají 53 cm a celkové ložné plochy jsou 95 cm. Stříška je dostatečně dlouhá a nechybí ani polohování nohou, kterou lze zvednout a přizpůsobit i výšku podnožek.

TFK Twinner Twist Duo

TFK Duo

Za mě je jasný favorit Bumbleride, oslovil mě nejvíc jak váhou, tak parametry a i celkovým designem. Věřím, že s ním budeš spokojená 🙂. Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie