Jaký sourozenecký kočárek do terénu?

Zodpovězené
29. kvě 2022

Ahoj,

ráda bych požádala o radu ohledně sourozeneckého kočárku. V srpnu se nám narodí miminko a naší dceři v té době budou dva a půl roku. Chtěla bych tedy poprosit o tip na sourozenecký kočárek. Rádi bychom nějaký, který zvládne aspoň trochu terén (polňačky, lesní cesty, kameny..). Ideálně, aby sportovní část byla namířená dopředu a starší dcera tak viděla, kam jedeme. Jsme teď rozmazlení, protože teď jezdíme s Baby Jogger City Elite a s tím jsme zvládli většinu hor a náročnějších procházek. Ráda bych tak alespoň něco málo podobného, ale zároveň máme poměrně omezený rozpočet, tak vůbec nevím, jestli je reálně něco takového sehnat. Máme připravenu částku kolem 10-12tis. a nevadí nám bazárkový (náš baby jogger je taky bazárkový a nemůžeme si stěžovat, ale samozřejmě, jsme mohli mít štěstí).

Děkuji za radu a krásný den 🙂

Ahoj,

nejvíce se přikláním k bazarovému Baby Jogger City Mini GT Double, který se dá sehnat za fajn peníze. Má velmi dobré jízdní vlastnosti i ovládání, takže ten skok z Baby Jogger City Elite nebude velký 🙂.

Další variantou může být i Valco Baby Snap Duo Sport. Nemá tedy odpružení, ale má nafukovací kola, která jeho jízdní vlastnosti o dost zlepšují a zvládne tak i terén. V akci se dá sehnat nový do 12 tis. Kč.

Nebo to může být i Easywalker Duo Plus, ale je tedy už těžší a má krátkou stříšku.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie