Kočárek pro dvojčata. Jaký ještě stojí za úvahu?

Zodpovězené
11. čer 2021

Krásny den,

poradila byste mi prosím ohledně kočárku pro dvojčátka?

Rádi bychom kočárek s uspořádáním vedle sebe. Aby samozřejmě prošel klasickými dveřmi. Zvládl město i polňačku. Nechci rešit problémy s píchnutými kolečky ani odpadávající části při častém skládání. Ráda bych, aby byl kombinovaný.

Jako první mě zaujal Bagaboo Donkey 2. Ale ten už se přestal vyrábět a v obchodě už jsem si mohla vyzkoušet tedy 3. Kočárek mi přijde lehce ovladatelný, skladný, kvalitní. Co jsem tak pochopila, měl by zvládnout i terén. Vytkla jsem u něj jen korýtkový sed, že je hodně nízký, připnutí sportovních sedaček jen v prostředku a tím pádem se vyklají, a že není skladný do auta.

Co se týče korýtkového sedu, tak na ten názor nemám stejně jako na sed druhý🤷🏻‍♀️. Nízký mi zas tak nepřišel a ten zbytek jsem na zkušební jízdě v obchodě nepoznala.

Jelikož to není úplně nejlevnější kočárek, tak přemýšlíme i o verzi předchozí z bazaru. Ale nevíme, jaký a v čem je přesně mezi nimi rozdíl?

V ochodě mi ještě paní doporučile Thule, ale ten mi přišel veliký. Pak mi byl doporučen Easywalker, a koukala jsem na kočárky od TFK. Ani jeden jsem zatím neměla šanci vyzkoušet. Je ještě nějaký, který stojí za úvahu?

Raději upřednostním kvalitu před cenou. A pokud tedy s Bugaboo Donkey 3 neuděláme chybu - či není kvalitově něco levnějšího stejného. Půjdem rádi do něj.

Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Kočárek Bugaboo Donkey 3 je za mě naprosto skvělá volba. Kdybych si já osobně měla v tuto chvíli vybírat kočárek pro dvojčátka, tak bych vůbec neváhala a koupila Bugaboo. Jak píšete - je velmi lehce ovladatelný, velmi skladný, vyroben z kvalitních materiálů a částí a zde opravdu platí, že cena odpovídá kvalitě. Kromě toho, že krásně vypadá a je elegantní a designově propracovaný, tak opravdu zvládne i terén. Neříkám, že je to ideální společník na každodenní zdolávání horského terénů, kamenů či kořenů, ale bez problémů s ním projedete sníh, kočičí hlavy či rozbahněnou polní cestu atd. Na výlety naprosto v pohodě. 😉

Korýtkový sed je mezi maminkami docela diskutované téma, každopádně jsem se většinou setkala s názory, že pokud je kočárek děťátkem využíván od narození, tak jsou v něm děti zvyklé bez problémů. Pokud si ovšem maminka koupí Bugaboo třeba jako druhý kočárek a děťátko je do té doby zvyklé na klasické sezení, tak mívají problém si zvyknout. Já osobně mám korýtkové sezení ráda, moje děti s ním nikdy problém neměly. A ani děti mých kamarádek (většina má Bugaboo a nemůže si ho vynachválit). Maminky často komentují skutečnost, že děti v korýtkovém sezení vlastně klasický neleží, pokud v kočárku usnou a ony je chtějí "položit", ale za mě je tohle opravdu jen otázka názoru, protože Bugaboo je obecně jeden z nejoblíbenějších kočárků a já jsem třeba ještě nezažila žádného nespokojeného mrňouska. 😉

Co se týká kočárků Thule, TFK Duo Combi či Easywalker Duo Plus - všechny tyto kočárky jsou také velmi kvalitní, avšak jsou to víceméně kočárky do většího terénu, více sportovní a také robustnější. Ale jsou stejně kvalitní jako Bugaboo, to bezpochyby. Tyto léty osvědčené značky Vás nemůžou nikdy zklamat. 😇 Dnes už se všechny kočárky, které mají sezení vedle sebe a ne za sebou, vyrábí v takovém rozměru, aby bez problémů prošly klasickými 80 cm širokými dveřmi.

Pokud Vám tedy mohu za sebe doporučit - jděte do Bugaboo, nebudete litovat. ❤

Kdybyste se chtěla ještě na cokoliv zeptat, určitě napište, ráda pomůžu.

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz