Kočárek pro jedno dítě, který se dá rozšířit na sourozenecký kočárek - najdu něco vhodného?

Zodpovězené
17. únor 2020

Dobrý den,

měla bych dotaz ohledně mono/duo kočárku. Budeme mít děti blízko sebe. Předpokládám, že na procházky okolo domu bude starší už chodit sama, ale v případě přepravy po městě, mhd a podobně by se mi hodil sourozenecký kočár. Proto by mě zajímalo, zda neexistuje nějaky typ, kde by byla hluboká korbička pro mladší dítě a v případě potřeby by se na podvozek dala přidělat i sportovní sedačka pro starší. Prostě abych doma nemusela mít hluboký kočár, sporťák a ještě sourozenecký kočár - nebo abych nemusela i na menší vycházky chodit s dvojkočárkem.

Je mi jasné, že klást si podmínky jako nafukovací kola, polohovací rukojeť, odpružení atd. není úplně na místě, ale čím víc požadavků by kočár splňoval, tím lépe.

Předem díky za odpověď.

Ahoj!

Velmi mi tu chybí rozpočet. Pokud by nebyl omezen, máš určitě několik možností, z nichž první by byl jeden z nejoblíbenějších - Bugaboo Donkey 2.

Bugaboo Donkey 2

Můžeš ho směle používat jako monokočárek, ale i dvoumístný plnohodnotný Duo model - a změna není vůbec náročná (pár kliků a roztáhnutí konstrukce).
Z dalších bych doporučila například takový Easywalker Harvey2, Thule Sleek, Baby Jogger City Select Lux (přídavná lavička bude velikostně stačit i opravdu staršímu dítěti)... I Uppababy Vista je také jednou, například i v USA, hodně oblíbenou volbou.

Easywalker Harvey2

Thule Sleek

Baby Jogger City Select Lux

Uppababy Vista

Všechny zmíněné bych si i já sama zakoupila a jsou hodně dobrými investicemi i z dlouhodobého hlediska (i později prodeje, protože jsou kvalitní a oblíbené).

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.