Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Baby Jogger City Select Lux je vylepšenou verzí původního Baby Jogger City Select. Je nejvyšším a nejluxusnějším modelem této značky. Korýtkové sezení je polohovatelné celkovým nakloněním. Kapsu na zadní straně zádové opěrky doplnila druhá kapsa, takže každá drobnost si najde své místo. Sedák pro miminko může být nahrazen vaničkou či autosedačkou. Dokoupitelnými nástavbami můžeš z kočárku vytvořit až 20 různých konfigurací. V sourozeneckém nastavení je možné spárovat dvě sportovní sedadla, sedadlo s vaničkou či autosedačkou, dvě autosedačky nebo dvě vaničky Compact. Vanička Deluxe se na něj vejde pouze samotná, bez další nástavby.

Přední sedadlo můžeš nahradit i nákupní taškou, která odkládací prostor rozepnutelného košíku ještě rozšíří. Novou je i možnost připojení speciálního lavičkového sedáku bench seat, nebo přídavného stoupátka, kam může starší dítě během procházky naskočit.

Lux složíš ve dvou krocích. Na rozdíl od nižší verze je to sice o krok navíc, ale složení je o 30 % úspornější. Sedadla se dají přeložit, a tak zaberou o 60 % méně místa než původně. Kočárek můžeš složit i s nasazeným jedním či dvěma sedadly. Větší kolečka z tvrzené gumy zvládnou i mírně zhoršené podmínky. Jsou nyní už citelněji odpružená. Vylepšená byla i brzda. V jednom směru ji dokážeš použít na zpomalování, opačným pohybem funguje jako centrální brzda. Veškerou výbavu, včetně dětských madel či pultů, si budeš muset ke kočárku dokoupit zvlášť.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
13,79
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
108 × 60 × 79–114
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
77,5 × 54,5 × 25,5
Původ značky
USA
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
30
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
20,4
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.