Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek pro malou maminku, levnější a do malého výtahu. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
Dětský bazárekKočárkyKočárky Baby JoggerKočárky ConcordVýběr kočárkuTermín poroduJsem těhotná
4. kvě 2020

Dobrý den,

prosím o radu, jaký kočárek vybrat. Měřím 152 cm, ani ne 50 kilo před otehotněním. Chci nějaký menší kočárek, ne těžký, ale ani ultralehký být nemusí, máme výtah 🙂. Nemíním se s ním tahat, no a aby s ním byla snadná manipulace a vešel se do malého výtahu. Do města i lehký terén, odpružený. V nižší cenové kategorii, no kvalitní (nebo dražší bazarový). Čekáme v září, takže na zimu-jestli to má nějakou váhu tahle informace.

Chci ho využívat co nejdéle. Snad jsem napsala vše důležité a půjde něco vybrat. Jsem prvorodička, žádné zkušenosti nemám.

Děkuji

Ahoj!

Prvním, co mě napadl, by byl nižší (takže opravdu pro Tebe vhodný), a k tomu fajn udělaný Espiro Only. Je navíc cenově opravdu dostupný, s prostornější sportovní částí, a vhodný i na nějaké ty nerovnosti - jelikož má i nějaké to odpružení plus nafukovací kola. Za mě šikovný kočárek a tedy i s prostornější korbou.

Z bazarových bych se jednoznačně podívala na Baby Jogger City Premier či City Versa GT, což jsou podle mě moc dobře udělané kočárky - kvalitně natolik, že se vyplatí i bazarové. Kromě nich koukni také outletový Concord Wanderer (https://www.kiido.cz/vysledky-hledani/concord/), opravdu se vyplatí i co se výkonu v terénu týká.

Toto jsou kočárky, co Ti i vydrží, zvládnou i nějaký terén, a zároveň si je můžeš dovolit.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.