Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kočárek pro sourozence do terénu i MHD, a aby se dal případně sehnat i levněji (bazar). Jaký?

Zodpovězené
9. zář 2019

Dobrý den,

existuje kočárek pro sourozence (aktuálně 3 a 1 rok), který projede i terén (lesní cesta, kočičí hlavy), a obě děti se v něm budou moci souběžně pohodlně vyspat?

Zároveň ale, aby to nebyla kráva, se kterou se nedostanu např. do mhd. Hledám něco na výlety, kde právě potřebuji vyřešit spaní staršího, nebo pro situace, kdy se hodí mít obě děti uvázané v kočáře, jako je nákup, nebo když jdu k lékaři.

A aby to nebylo tak jednoduché (haha), aby nestál majlant, případně se dal pořídit z bazaru.

Děkuji moc za odpověď!

Ahoj!

Za mě topka, absolutní - tedy v tom, co požaduješ, je jednoznačně Mountain Buggy Duet. Je to asi nejužší kočárek tohoto typu, zároveň s koly vhodnými i pro terén, a s vysokými zádovými opěrkami. Počítej s užšími sedadly - to při čím užším a kompaktnějším kočárku prostě bude faktem všude (a čím prostornější sedadla budou, tím větší "kráva" to bude)... ale myslím, že k použití, jaké potřebuješ, budete úplně v pohodě. Je to bohužel model drahý - proto by byl super z bazaru - to ale může být problém. Pro skvělou kvalitu a funkcionalitu ho lidé jen málo prodávají, nebo se ihned prodá (je po něm poptávka). Určitě se ale koukni, kdyby náhodou...

Druhou možností by byl některý kočárek značky Phil & Teds - ale ten budeš muset sehnat a objednat z jejich vlastní stránky (https://philandteds.com/eu/) - protože v našich končinách již nejsou tak dostupné (nešly už tak na odbyt, neboť se jedná o designově dost specifické kočárky). Na bazarech ale seženeš více druhů - doporučím vždy se podívat, zda lze přídavný sedák polohovat.

Posledním typem, co zmíním, by byl Baby Jogger City Mini GT Double. Projedete i nějaký ten terén, je dostatečně lehký a relativně skladný (na svůj, side-by-side, typ)... jediným mínusem bych nazvala nepolohovatelnost nohou - ale to se dá dořešit (došít nebo podložit).

TFK kočárky jsou podle mě také super - určitě na ně koukni, ale... jsou to už pak spíše větší a těžší modely.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.