Vybíráme sportovní kočárek

kaczmik
28. čer 2018

Ahoj maminky, potřebuji radu ohledně sportovního kočárku. Aby byl dobře složitelný a rozložitelný, skladný, měl nafukovací kola a sklopnou korbu do lehu. Jedná se mi o takový kočárek, který přežije i terén a výlety, byl pohodlný pro dítě, ale nestál majlant. Takový dobrý kompromis. Máte některá nějaký tip, případně dobrou zkušenost?

ariadna12
28. čer 2018

Mne vyhovuje Babydesign lupo comfort, nafukovaci vsechna kola, vepredu mensi, vzadu vetsi, peruje, da se dat do lehu, polosedu a sedu. Predni kolecka jsou s dvoji funkci (aretace=jedou rovne a nezataci, a bez aretace se otaceji). My koupili v 2kombinaci korbicku pro novorozence a sportovni korbicku, maji spolecny podvozek. Da se odcvaknout od podvozku a podvozek slozit naplacato a dat do kufru auta. Jen neni dobra pumpicka, nam dali nefunkcni, a po reklamaci dalsi vadnou, takze se koupila jina jinde. Kocarek se dobre ovlada. Na netu jsou videa k manipulaci s timto kocarkem.

kaczmik
autor
29. čer 2018

@ariadna12 Děkuji za tip. Pro nás je už 2kombinace zbytečná, ale mrknu.

martiniquest
29. čer 2018

Baby design lupo neni v zadnem pripade skladny kocar. Zabere temer cely kufr octavie. Meli jsme model dotty (ma jen jine barvy, konstrukcne to same) a prodali jsme ho, protoze jeho rozmer je pro cestovani neunosny.

kaczmik
autor
29. čer 2018

@martiniquest Díky za info

ariadna12
29. čer 2018

@martiniquest je teda pravda, ze v kufru octavky nasi rodiny skoro nic nebyva😉

hrasek15
29. čer 2018

Mám Britax b-motion 3 a jsem spokojená. Nafukovací všechna 3 kola, lehký, skladný, polohovatelný, v terénu v pohodě (kamínky, louka, lesní cesta), cena cca 6500. Akorát nejde dát po směru jízdy, ale moje dcera s tím problém vůbec nemá, ráda kouká, co kde litá. Pak mám doma ještě red castle shop n' jogg 2, taky trojkolka, ale těžší, větší a v kufru už zabírá hodně auta (mám Fabii III combi).

sangina
29. čer 2018

Dobrý den..já jsem byla spokojená s prampol zebra značkou...

kaczmik
autor
30. čer 2018

Všem děkuji, mrknu

bonavoxa
30. čer 2018

@kaczmik Taky to teď řeším. A v úvahu zatím připadá valco Snap 4 nebo Ultra. Ultra má polohovací korbičku proti a po směru jízdy. A Britax B motion 4+. Ještě Gesslein. Úplně ideální kočárek jsem nenašla. Dcera odjezdila ve sporťáku Espiro Enzo Evo..byl fajn. Kdyby nešlo o cenu, tak Joolz Hub.

petula720
30. čer 2018

Ahoj, mě se nejvíc líbí TFK Joggster. Mají více variant, Sport na běhání, Adventure do terénu, ...dá se krásně složit, je celkem lehký, má super kotoučovou brzdu a projede i velmi náročný terén. Za mě fakt TOP. 🙂

sonulinka76
1. črc 2018

My měli tfk jogster x4a ikdyz vypadá jako tank,super lehký ,projede vše a skládá se poradně ,sice cenově trochu výše ale za me1

mku
1. črc 2018

@petula720 mame adventure a je teda fakt bozi... nemenila bych...

mku
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaczmik
autor
1. črc 2018

Děkuji všem. Na každý se podívám

alena12121212
24. črc 2018
Uživatel alena12121212 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alena12121212.

@kaczmik Ahoj doporučím ti dva články kde najdeš Nejlepší kočárky (kombinované, sportovní a golfové) letošního roku. Jsou tam levné i dražší modely, a sportovní také... Navíc jsou tam i rady jak si vybrat a na co se zaměřit.

https://www.testado.cz/nejlepsi-kocarky-deti/

https://www.chytryvyber.cz/nejlepsi-kocarky/

sunflowerr
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaczmik
autor
24. črc 2018

Díky všem

kittyy17
24. črc 2018

Tfk joggster twist, projede úplně všechno, pohodlně se v něm vyspí i pětileté dítě, unese 30 kg. Dá se sehnat na bazarech za slušný peníz, je téměř nezničitelný