TFK Joggster Twist

Výroba ukončena 2016

Popis kočárku

TFK Joggster Twist je bratrským modelem kočárku 12 s rozdílem předního otočného kolečka, které ho dělá vhodnějším na každodenní využití. Jeho tři větší kolečka ale umožňují i lehčí běh a sport v případě, že se přední zaaretuje směrem dopředu. Pro pohodlí při sportovních aktivitách je vybavený nejen odpružením, ale i ruční zpomalovací kotoučovou brzdou.

Neotočná ergonomická sedačka je kvalitně polstrovaná průdušným materiálem Airgo a polohovatelná ve čtyřech polohách až do lehu. Pro menší a větší děti se dají bezpečnostní pásy výškově nastavit. Opěrka nohou se dá polohovat, přizpůsobit jde také výška podnožky až ve třech výškových nastaveních. Výhodou je i stříška s integrovanými kapsami a stínicí moskytiérou. Pro využití kočárku od narození je dostupná hluboká vanička Quickfix s adaptéry, 2v1 vanička a otočná sedačka Multi X či samostatné adaptéry na autosedačky různých značek. Namísto klasické vaničky si můžeš pořídit i měkkou vložnou tašku. V nabídce je i množství volitelného příslušenství včetně přídavné sedačky Buddyseat vhodné pro stašího sourozence na příležitostné vození.

Parametry

Značka
TFK
Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
14,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
110 × 59 × 118
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
85 × 59 × 42
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
34
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

lenkaholubova  9. únor 2024
Pro nás top kočár do města i do přírody
Pro nás top kočár do města i do přírody, na chůzi i sport...s dětmi jsem chodila i na Strollering a byl báječný. Prostoru pro dítě je tolik, že se tam má jako na pohodlné sedačce v obýváku. Velký koš je naprosto senzační. 5 kapes pojme vše nezbytné, nafukovací kola, brzda na rukojeti, ve stříšce zipu je schovaná moskytiéra 🎉
2 6
Čti celé...
makynka3  3. čer 2019
Dobře se s ním manipuluje i ve sněhu
Perfektní kočár pro aktivní lidi, co nejezdí jen po asfaltových chodnících. Dobře se s ním manipuluje i ve sněhu díky nafukovacím kolům. Vhodný na brusle nebo běh. Má prostorný košík. Dítě si v něm lehne do vodorovné polohy a polohují se i nohy, takže nevisí dolů.
5 1
Čti celé...