Kočárek pro velké dítě. Jaký byste doporučila?

Zodpovězené
9. čer 2021

Dobrý den,

prosím o radu. Sháníme cenově dostupný kočárek pro rok a půl starého "obříka" (aktuálně 14 kg). Kočárek by měl být hlavně skladný na převoz (často cestujeme) a lehce ovladatelný i do terénu, kolečka z důvodu propíchnutí gelová, a aby se tam náš poklad i výškově vešel.

Zkoušela jsem Valco Snap, ale manipulace byla těžkopádná, kolečka pěnová, nosnost nevím. Našla jsem pouze jeden kočárek s nosností až do 30 kg "Joie crosster", ale ten už se nikde neprodává, navíc cena je vyšší.

Děkuji za Váš názor.

Iva

Dobrý den, Ivo,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Doporučila bych Vám určitě kočárek Joie Mytrax Flex. Má nosnost 35 kg, velmi snadno se s ním manipuluje a ovládá, je skladný, s velmi pevnými koly, odpruženými a s možností aretace u předních. Gelová sice nejsou, ale v mém okolí jej používají tři kamarádky a sestra - všechny bez defektu - a to nežijí ve městě, takže terén je jejich každodenní "test" a opravdu bez problému. Navíc patří mezi nejprostornější kočárky. 😉

Cena je taky velmi příjemná. Zkuste se na něj mrknout a kdybyste se potřebovala jakkoliv doptat, určitě se ozvěte. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz