Kočárek s 16 palcovými koly a sportovní verze do protisměru. Je takový kočárek?

Zodpovězené
10. říj 2019

Dobrý den,

ráda bych pořídila kočárek do terénu. Líbí se mi kočárky s velkými koly, trojkolky. Existuje nějaký, kde lze dát sportovní verzi kočárku do protisměru?

Děkuji za odpověď.

Ahoj!

Bugaboo Runner by byl asi jediným takovým, což je i u nás dostupný, a má tedy i plnohodnotně otočné sedadlo. Nasadit kromě jeho vlastního možná i sedáky ostatních Bugaboo kočárků, a tak ho používat hoc i se sedadlem z Bugaboo Bee 5 (sedací části se kupují zvlášť).

Bugaboo Runner

Bugaboo Bee 5

Mountain Buggy Terrain V3 (má ve výbavě i velké 16” kola, ale i menší 14” - můžeš měnit) - ten ale nemá vysloveně otočnou sedačku, ale má jinou zajímavou vlastnost. Hlubokou vaničku od narození dokážeš provléknout a tím přetransformovat na otočené menší sedadlo právě na tu přechodnou dobu, když jde z vaničky ale ještě ho chceš mít směrem k sobě .

Mountain Buggy Terrain V3

Podobnou, ještě propracovanější vaničku mají i kočárky značky TFK - tam takový Joggster Lite 16 ", Joggster III 16 " nebo Joggster Sport 2 můžeš zkombinovat s hlubokou vaničkou Multi X, která se dá předělat na otočné - protisměrné sedadlo.

TFK Joggster Lite 16

TFK Joggster III 16

TFK Joggster Sport 2

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.