Kombinace i do terénu, na vesnici, zimní miminko, malá maminka - Easywalker Harvey2 nebo Baby Design Husky?

Zodpovězené
21. črc 2020

Dobrý den,

vybíráme (kombinovaný) kočárek, který bude tak trochu do terénu. Bydlíme na vesnici, takže procházky i po polních, lesních nezpevněných cestách, po štěrku. Navíc budeme mít zimní miminko.

Zatím se ve výběru Easywalker Harvey2 all terrain a Babydesign Husky 2020. Harvey nás zaujal především tím, že je lehký, a dle videí se s ním lehce manipuluje. Jsem malá a obávám se trošku váhy kočárku, a abych ho dokázala složit do auta sama. Husky cenou a bohatou výbavou, hlavně zimní.

Děkuji za radu.
Jana

Ahoj!

Easywalker Harvey2 je určitě, co se týče jízdních vlastností, přizpůsobivosti výšky sedadla, jakož i celkové váhy (má jen přes 10 kg!) Ideálním kandidátem. Na druhou stranu, tak jako běžně kombinované kočárky - není úplně nejskladnější. Ale fakt to jde, zejména z mého pohledu v případě, když jsem odňala sedadlo. A z tvého výběru mi přijde mnohem lepší, opravdu.

Easywalker Harvey2

Baby Design Husky mi bohužel až tak vhodný nepřijde - pro někoho běžně vysokého a vyššího, kdo skladnost / nakládání do auta až tak neřeší, plus píšeš, že jsi nízká mamina ... Skoro 15 kg váhy řešit a nakládat je za mě v tomto případě nevhodné, tedy nestojí za to, že je to kočárek dostupný a s výbavou...

Baby Design Husky

to už pak koukni raději po něčem jako Espiro Only, což je podobná kategorie, ale skladnější, lehčí (11 kg) a nižší kočárek za velmi pěknou cenu.

Espiro Only 2020

A také něco jako Lionelo Mari by mohlo z cenového a výškově-nastavitelného pohledu zaujmout.

Lionelo Mari

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.