Kombinovaný kočárek do města i mírný terén, do 15 kg, houpací, odpružení podmínkou. Jaký vybrat?

Zodpovězené
30. bře 2020

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jaký byste mi doporučila kočárek. Ráda bych čtyřkolku s polohovatelnou rukojetí - vzhledem k tomu, že já měřím 164 cm a partner 191 cm. Dále bych ráda váhu do 15 kg, vhodnost do města a občas na procházku nějakým terénem. Dále bych chtěla, aby měl kočárek větší nákupní košík - uzavíratelný na zip například. Dále bych ráda nejlépe dvojkombinaci s prodlužovací stříškou, s možností oboustranné jízdy, opěrku polohovatelnou do úplného lehu, polohovatelnou nožní opěrku.

Chtěla bych se tedy zároveň i zeptat, zda byste doporučila spíše nafukovací kola nebo nějaká jiná?

Chtěla bych odpružený, aby se s ním dalo houpat.

Děkuji moc.

Ahoj!

Pokud hledáte kombinaci hlavně do města, a "nějaký terén" tam bude jen občasně, já bych spíše volila co nejlehčí, převážně městský typ - těžký a all-terrain kočárek bude z velké části v takovém případě spíše zátěží. Na druhou stranu - to je těžko slučitelné s houpáním, které je typické spíše pro těžší, větší, neskladné kombinace ... Tak jsem trochu na vážkách. Z dražších zmíním super houpací a jízdně úžasný Britax Go Big 2.

Britax Go Big2

Z lehčích, ale stále modernějších kombinaci s úžasnými stříškami zase ABC Design Salsa 4 - zcela stačí s nenafukovacími koly, z mého pohledu.

ABC Design Salsa 4

A jestli bys zvládla i korýtkový typ, Easywalker Harvey2.

Easywalker Harvey2

Pokud bys chtěla něco z těch typicky polských kombinací, spíše doporučím nějaký menší / lehčí model jako Espiro Only.

Espiro Only 2020

Pak ještě zmíním značku Bebetto, případně Baby Design.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.