Co nejlehčí kombinovaný kočárek do terénu, jakou značku?

pyzla
6. zář 2013

prosím o radu, na jaké značky kočárků se zaměřit, když bych chtěla kombinovaný kočárek vhodný do terénu s otočnou korbičkou (ideálně co nejlépe odpružený s předními otočnými kolečky a nafukovacími koly), tak aby sportovní korbička šla polohovat až do ležení na zádech a ideálně co nejlehčí? kočárek budeme kupovat na podzim, ale nerada bych, aby korbička byla malá. podstatné je také, aby madlo bylo polohovatelné i pro malé i vysoké lidi. dík za jakékoli tipy

lucyvivien
6. zář 2013

Nevím já třeba ted objednala Lonex speedy 2013 zkus se podívat 🙂

martinakl
6. zář 2013

Já mám Coletto Giovanni. Má 13.5kg, nafukovací kola, odpružený, přední otočný. S hlubokou korbou jsme jezdili od září do března, ale mohli bychom i dýl, synovi se tam jen už nelíbilo 🙂 U verze do 2012 je teleskopická rukojeť, jde vytáhnout opravdu hodně vysoko a je tím pádem i daleko od kočárku a nemůže se stát, že by vysoký člověk zakopával. Fakt za mě super za tu cenu.. Má spoustu vychytávek, velkou výbavu...

beruska1989
6. zář 2013

zkus se podívat na terix 4, jestli splní požadavky, do terénu vhodný je, má přední otočná kola, zadní nafukovací, korbička prostorná, madlo je vysunovací, akorát nevím jak je to s tím sporťákem, jestli jde do lehu☹

http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb...

hrusti
7. zář 2013

My jsme meli Teutonii. Muzes si do n koupit vloznou tasku nebo korbicku. Nema tedy nafukovaci kola, ale plastova 😉

stanislava30
7. zář 2013

Za mě v současné době Bugaboo Buffalo. Váha cca 12kg, velká přední otočná kola (nejsou nafukovací, ale vypěněná, takže nepíchneš), velká hluboká korbička, sportovní sedačka otočná po i proti směru jízdy.

kj
7. zář 2013

bugaboo buffalo .... já mám teď bugaboo cameleon, ale pokud bych ještě někdy v budoucnu řešila kočárek, tak určitě bugaboo buffalo ... jsou to jedny z mála kočárků, které jsou opravdu lehké (a kvalitní)

vladys
7. zář 2013

herqules, cca13 kg, teréňák, otočná korba, velký košík, spousta kapsiček, prostorná korba, polohovací až do lehu... už se nevyrábí, ale použitý lze koupit, madlo také polohovací,jde složit stisknutím jednoho tlačítka... barva nevybledává, sami jsme ho měli a naprostá spokojenost (teď ho prodávám, ale nepíšu to kvůli své reklamě), pořád vypadá jako nový, celý pratelný, ruční brzda (super na bruslení), kola teda nemá nafukovací, ale velká pevná do terénu, aspoń nemusíte chodit s pumpičkou, do lesa, na sníh,na písek, vše projede...Na podvozek jde nacvaknout korba nebo sporťák...PC trojkombinace 19000, teď jde koupit do 5000... myslím, že kočárek je nezničitelný

eficenka
7. zář 2013

máme GZ alu inguana alu cross
( je pohodlný mě 160 cm i manželovi 200cm ) sportovní i hlubkoá korba po i proti směru jízdy, sportovní jde do lehu, nafukovací kola, přední s možností aretace, bydlíme na horách u lesa, drandíme s ním i v lese...
stál nás - hluboká - sportovní korba - podvozek - autosedačka - adaptér na kočárek pro autosedačku cca 7 tis

katerinacernotova
9. zář 2013

baby jogger sumit xc je bombasticky do terenu i po meste