Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek pro různě vysoké rodiče, s velkou korbou - Noordi Luno All Trails nebo Tutis Uno Plus?

Zodpovězené
12. led 2021

Ahoj,

jsem teprve v 5. měsíci, takže na kočárek mám ještě čas, nicméně mě zaujaly tyto dvě varianty, ale netuším, jak velký je mezi nimi rozdíl. Chceme hlavně velkou korbičku, protože miminko bude narozené v červnu, takže v zimě do korbičky půjde ještě s fusakem.

Pak také - já jsem celkem malá, 160 cm, a přítel vyšší, 189 cm, tak by bylo fajn kdyby kočárek vyhovoval nám oběma. Nemáme teď možnost se jít na kočárky někde podívat, tak zkouším tady.

Ahoj!

Za mě je značka Noordi trošku spojená s větší kazivostí, na kterou se mi různé maminky v různých časech stěžovali. Kromě toho, je to OK kočárek, ale takový jednodušší, litevský - no na styl polských, a jako takový je za mě předražený, tedy, měl by být podle mého co se kvality a propracování verzus ceny týče prostě levnější. Proto ti ho, plus tedy pro vyšší váhu (i když není to úplná katastrofa), spíše nedoporučím - plus koukni jeho recenzi, co máme na Kočárkopedii: https://www.modrykonik.cz/kocarkopedie/noordi-l...

Tutis Uno je už hodnocený lépe, plus je o kilo lehčí… takže za mně z těchto dvou vyhrává. Také litevský, a také spíše ten robustnější typ na styl PL kočárků, ale trochu modernější a propracovanější. Pro muže může být nižší, ale budeš kočárkovat, předpokládám, jako maminka více, takže to s tou nastavitelnou rukojetí určitě občasne zvládne i tatínek.

Ale tedy pozor, oba jsou to robustnější kočárky, a tak ti můžou, i když brutál vysoké nejsou, být trochu "velké". Myslím si ale, že se to zvládnout bude dát.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám (koukni i Spotify), nebo Instagramu.