Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek pro syna - důležitá je pohodlnost..přemýšleli jsme o Cybex, Joolz. Jaký vybrat?

Zodpovězené
KočárkyKočárky BugabooKočárky CybexKočárky GessleinKočárky JoolzVýběr kočárkuMiminkoTermín poroduJsem těhotná
31. črc 2020

Dobrý den,

31. srpna se nám narodí syn a můj největší problém je kočárek. Neumíme se rozhodnout, který. Měli jsme zájem o Cybex, Joolz a Bugaboo, ale už nevím který, úplně jsem ztratila přehled... Pravdou však je, že bych ráda koupila kočárek, který bude hlavně pohodlný pro malého... Je nám vlastně jedno, jaká to bude značka, jak jsem už psala, hlavně ať je pohodlný. Cena v našem případě není problém. Pokud byste nám tedy mohla pomoci, byli bychom Vám velmi vděční.😊

Eliška

Ahoj!

Pokud Ti jde zejména o pohodlí pro miminko, máš nastavené priority správně - chválím. Určitě ale ber v úvahu pohodlí i pro Tebe - pohodlné tlačení = šťastná mamina - vždyť toto vozítko budeš používat denně. A pro tato dvě kritéria bych já osobně vybrala asi nejdříve Bugabo Fox - jízdně super příjemný, vanička pro miminko prostorná, sedák - i když ne každý chce korýtko - za mě z korýtkových opravdu fajn proveden. A pokud se na začátku budeš korýtka bát, jen do něj na začátek použij vyrovnávací vložku (např. Babystyle Egg).

Joolz mně osobně přijde už velký a těžký, a s menším - mělčím korýtkem, proto bych ho asi zejména ve srovnání s Bugaboo asi spíše nevzala. Ale jízdně je opravdu velmi velmi příjemný, a do tepla je i vanička pěkně odvětrávaná a s výhledem, takže má i plusy tento model, Jasně.

Cybex je z uvedených nejméně odpružený - tvrdší, takže takové nějaké pohodlí je tam asi nejméně, co se jízdy týče (a její měkkosti pro děťátko). Sedák je ale jako jediný s rovných lehů, kdyby si preferovala ten, a vanička je podobná stylu té Joolz-ácké - odvětrávaná, s výhledem, pohodlná.

Popravdě, za mě stále BGB. Pokud bych uvažovala o něčem jiném, asi jen něco jako Emmaljunga NXT60/ NXT60 F, případně je za mě výběrem pohodlí i Gesslein FX4. A pokud bych neřešila váhu, nádherné odpružení a prostorné nástavby dělají i Britax Go Big 2 ultra pohodlným - a to nemluvím o těch výborných jízdních vlastnostech.


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.