Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kombinovaný kočárek s nutností vybrat po internetu, červnový chlapeček, 10-15tis. Máte tip?

Zodpovězené
KočárkyGolfkyKočárky ABC DesignKočárky Baby JoggerVýběr kočárkuTermín poroduPohlaví dítěteTěhotenstvíPohlaví miminka
19. bře 2020

Dobrý den,

chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Nějak mi není přáno si vybrat kočárek v klidu osobně. Před 11lety jsem kvůli odleženému těhotenství též musela vybírat na internetu, ale byla jiná situace a pár značek.

Je ještě čas, ale vzhledem k současné situaci, otázka zda bude Fór baby a jak to bude s chozením po obchodech, chtěla bych být připravena i na situaci koupit po internetu nebo alespoň dlouze neobjíždět a vědět, pro co jedu. Teď čekám červnového chlapečka.

Chtěla bych kombinovaný kočárek, aby byla dobrá cena vůči kvalitě. Např. cca do 10 - 15 tis. Město-lehčí terén, skládat budeme občas, vzhledově moderní, barevně spíše černá, hnědá, šedá, zlatá, ...

Velmi Vám děkuji!
Lenka

Ahoj!

Škoda, že nepíšeš, co jste tehdy nakonec vybrali a jak jste byli spokojeni - dalo by se z toho vycházet (co máš ráda, co ti vadilo). Každopádně, zejména v této ceně, mně osobně přijde jako dobrá volba na začátek, zvláště pokud později plánuješ měnit za nějaké lehké golfky, něco jako Dionne Quantum - takový dobrý střed všeho a korbička + otočné sedadlo v jednom. Kromě něj bych se dívala i na něco jako Espiro Only, což vypadá v poměru cena a výkon jako velmi vhodná volba.

Kromě toho bych se koukla i na modely jako Moon Style, ABC Design Salsa a já osobně bych zvážila i Baby Jogger City Premier (trochu dražší).