Baby Active mommy dvojkombinace. Zkušenosti?

mrszizy
22. lis 2020

Ahojte ☺.
Chtela bych se zeptat Vas zkusenejsich, mam moznost sehnat kocarek Baby Active mommy za docela slusnou cenu. Kocarek je pouzivany hodne malo - mamince z korby prdola docela rychle odrostl a jako sportak ma jiny kocar. Psala mi, ze do auta ho skladali asi 3x, poskozeny ani poskrabany neni. My cekame prcka na prelomu cervna/cervence.
Jeste se v kocarcich uplne nevyznam, chci se jit podivat do kamenne prodejny jak je zase otevrou, ale do te doby bych alespon nasala info od vas, zkusenejsich.
Chtela bych kocar mesto/teren tak 50/50, bydlime sice ve meste, ale na okraji a je tu hodne polnich cest, navic obe rodiny jsou spise ve vesnicich. Auto mame velke, kocar se tam vleze. Naopak bydlime ve 3 patre v bytovce, kocarkarna je dole, ale prcka s nakupem budu tahat nahoru bez vytahu. Co sledovat pri koupi kocarku pro cervnove dite? A pri koupi z druhe ruky?
Nejsem narocna maminka, neocenim kocar za 20 tisic 🤷‍♀️. Moc dekuju ☺
https://www.ajashop.cz/kombinovane/kocarek-baby...

zelenaesmolda
22. lis 2020

@mrszizy
Nesla bych do takoveho kocarku.Ty plastove korby jsou neprakticke.Zabitaji moc mista a neslozis to.Cervnove dite ani hlubokou korbu nepotrebuje,staci sportak,ktery jde do uplneho lehu.
Navic sportaky jsou u tehle kocarku ne moc kvalitni.

alik20
22. lis 2020

@mrszizy ja bych si uz dvojkombinaci nekoupila, nevim, jak to je ted, jestli jde sportak slozit i s korbou, ale za nas to nešlo, tak jsem si koupila dvojkombinaci, u ktere jsem pouzivala jen hlubokou korbu a sportak jsem si koupika potom skladaci. Protože kdyz jsme měli jet na dovolenou, tak proste mit v kufru kolecka a zvlast korbu od sportaku a kramy na dovolenou to nešlo. A radsi jsem fanousek rovne korbicky hluboke. A rozmer me prijde taky maly, delaji se i vetsi. Jestli chces dvojkombinaci, koupila bych bud od znacky moon, venicci apod. Trochu bych si připlatit