Kombinový kočárek/trojkombinaci-vzhledově něco jako Junama. Jaký vybrat?

Zodpovězené
20. dub 2020

Dobrý den,

začátkem listopadu se nám má narodit miminko. Prosím o radu.

Jaký kočárek vybrat?

Chtěla bych zvolit trojkombinaci. Potřebuji, aby hluboká korba byla opravdu prostorná (kvůli fusaku) a aby kočár zvladl i horší terén přístupný terén. Vzhledově by se mi líbilo něco jako Junama.

Děkuji moc za radu.

Ahoj!

Pokud se Ti tak moc líbí design a styl značky Junama, možná je fajn zvážit některý model od nich. Počítajíc s vyšší váhou (obvykle je to kolem 15 kg+) a menší skladností, a trochu lepší korbičkou než sportovním sedadlem, koukni asi na model Junama Diamond.

Junama Diamond S Line

Z levnějších, lehčích, no s podobným typem korby bych se podívala i po Kinderkraft Prime 2019 - od 2020 se zvýšenou nosností 22 kg.

Kinderkraft Prime

Pokud by ta váha přece jen byla moc, co tedy na většinu situací tak trochu i je (ale je to ok, pokud neplánuješ s kočárkem moc cestovat a bydlíte např. na vesnici, tedy hodně procházek po okolí a po venku), já osobně bych se spíše podívala po něčem podstatně lehčím, skladnějším a s prostornějším (a skladnějším sedadlem) - něčem jako Espiro Only.

Espiro Only 2020

Je možná méně oblý, ale tedy i praktičtější a všestrannější. Kromě něj zmíním i ABC Design Salsa, který je lehčí, ale super prostorný v obou nástavbách, a k tomu fajnově odpružený.

ABC Design Salsa 4

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.