Kompaktní otočný sportovní kočárek do města (k terénnímu Hartanu). Jaký vybrat?

Zodpovězené
14. kvě 2020

Ahoj Eli,

potřebovala bych od vás poradit s výběrem sportovního kočárku. Chci, aby nám vydržel tak do 3 let, aby se dal polohovat do lehu a vozit na obě strany. Dál, aby byl lehký, skladný, vhodný do města - ale aby zvládnul i mírný terén. Máme za domem louku a když chci do města, musím přes ni. Máme doma už Hartan GT, super teréňák do lesa, ale nic do města. A jako třešnička - nechci moc utrácet.

Existuje vůbec takový kočárek? (Když tak prosím tip i na dražší, třeba z prasátka něco ještě vydolujem).

Děkuji moc.

Ahoj!

Popravdě, já bych k terénnímu otočnému modelu doporučila, zvláště pokud je to primárně do města, něco menšího a neotočného. Uvádíš, že chceš, aby ti vydržel do tří let, ale do 3 let nejpravděpodobněji vydržíte s lehčím neotočným modelem, ne se třepat s modelem těžším, méně prostorným, otočným. Já osobně bych koupila něco jako Cybex Eezy S+2,

Cybex Eezy S+²

případně z větších pohodlných no stále menších než ten, co máte, něco jako Nuna Tavo

Nuna Tavo

a nebo Baby Jogger City Mini GT2, pokud je tam i ten terén důležitý.

Baby Jogger City Mini GT2

Pokud přece jen trváš na otočném sporťáku, varuji, že možná, z těch dostupnějších, budeš muset dělat kompromis v ceně, terénnosti nebo potom prostoru. Konkrétněji bych se potom dívala na Joie Versatrax, Cybex Balios S, Moon Resea Sport, Baby Jogger City Premier (není tak lehký, ale je skladný a jízdně skvělý plus na otočný kočárek neobvykle prostorný), a také bazarové Emmaljunga NXT60 F stojí za to…

Joie Versatrax

Cybex Balios S

Moon ReSea Sport

Baby Jogger City Premier

Emmaljunga NXT60 Flat

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.