Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kompaktní otočný sportovní kočárek do města (k terénnímu Hartanu). Jaký vybrat?

Zodpovězené
KočárkyKočárky Baby JoggerKočárky HartanSportovní kočárkyVýběr kočárku
14. kvě 2020

Ahoj Eli,

potřebovala bych od vás poradit s výběrem sportovního kočárku. Chci, aby nám vydržel tak do 3 let, aby se dal polohovat do lehu a vozit na obě strany. Dál, aby byl lehký, skladný, vhodný do města - ale aby zvládnul i mírný terén. Máme za domem louku a když chci do města, musím přes ni. Máme doma už Hartan GT, super teréňák do lesa, ale nic do města. A jako třešnička - nechci moc utrácet.

Existuje vůbec takový kočárek? (Když tak prosím tip i na dražší, třeba z prasátka něco ještě vydolujem).

Děkuji moc.

Ahoj!

Popravdě, já bych k terénnímu otočnému modelu doporučila, zvláště pokud je to primárně do města, něco menšího a neotočného. Uvádíš, že chceš, aby ti vydržel do tří let, ale do 3 let nejpravděpodobněji vydržíte s lehčím neotočným modelem, ne se třepat s modelem těžším, méně prostorným, otočným. Já osobně bych koupila něco jako Cybex Eezy S+2, případně z větších pohodlných no stále menších než ten, co máte, něco jako Nuna Tavo a nebo Baby Jogger City Mini GT2, pokud je tam i ten terén důležitý.

Pokud přece jen trváš na otočném sporťáku, varuji, že možná, z těch dostupnějších, budeš muset dělat kompromis v ceně, terénnosti nebo potom prostoru. Konkrétněji bych se potom dívala na Joie Versatrax, Cybex Balios S, Moon Resea Sport, Baby Jogger City Premier (není tak lehký, ale je skladný a jízdně skvělý plus na otočný kočárek neobvykle prostorný), a také bazarové Emmaljunga NXT60 F stojí za to…


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka

Více o mně na Youtube: kočárkuju / zpívám, nebo Instagramu.