Koupě pouze hlubokého, odpruženého kočárku. Existuje vůbec takový podle mých představ?

Zodpovězené
5. únor 2022

Dobrý den,

ráda bych koupila pouze hluboký kočárek. Jako sporťák mám po dceři Valco Baby Snap 4 Sport a s tím jsem moc spokojená. Sice není odpružený, ale projede vše. Bydlíme na vesnici, takže bych chtěla, aby byl dobře odpružený a šlo i miminko v kočárku pohoupat. U dcery jsem měla Mutsy IGo a vůbec mi nevyhovoval. Byl strašně tvrdý, korba otevřená a nešlo s ním houpat (musela jsem místo chodníku jezdit po trávě, aby aspoň drncal 😅). Jediné co, tak byl opravdu pěkný.

Miminko čekáme v létě, nicméně u nás na podzim a v zimě hodně fouká, takže bych uvítala více uzavřenou korbu, kola otočná a ideálně nafukovací, ale není to úplná podmínka. Případně mohou být i gelová. Hlavně, aby byl pěkně odpružený. Funkčně mě moc zaujal Noordi Fjordi III, ale škoda že jde zakoupit pouze v kombinaci. Hledám, ale mám pocit, že takový kočárek neexistuje. Je mi líto investovat do kombinace, když sportovní část nevyužijeme. Postavou jsem menší, mám pouze 160 cm.

Děkuji za radu.

Ahoj,

Tvým požadavkům plně vyhovuje Kunert Lazzio. Jedná se o čistě hluboký kočárek, který je odpružený - krásně houpe, má bezúdržbová gelová kola, výškově nastavitelnou rukojeť, jednoduché skládání a můžeš si vybrat ze spoustu barevných variant. V korbě najdeš i polohování opěrky hlavy, na stříšce je uzavíratelné ventilační okénko, které oceníš v létě, pro lepší proudění vzduchu a v zimě zase nánožník s klopou, která chrání před větrem a mrazem. Super je i velká výbava ke kočárku - taška/batoh, držák na pití a na mobil, pláštěnka a moskytiéra.

Nabízí se i ve verzi Premium, která má zlatý nebo stříbrný rám konstrukce.

Doufám, že jsem se Ti s výběrem trefila do vkusu! 🙂 Kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat.

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie