Která 2kombinace není z koženky a nemá tenkou stříšku?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

hledám kombinovaný kočárek. Mám zájem o dvojkombinaci, na kterou pomocí adaptérů přicvaknu vajíčko, které koupím zvlášť. Chci tedy hlubokou korbu a sportovní část. Nechci kožený materiál a nelíbí se mi ani ty úplně tenké stříšky.

U prvního dítěte jsme měli Roan Bass Next a vyhovoval nám v podstatě ve všem. Tedy kromě toho, že se sportovní část se nedala složit spolu s konstrukcí a tudíž to zabíralo hodně místa doma i v autě.

Chtěla bych tedy něco, kde se sportovní část dá složit dohromady. A ideální, aby ta sportovní část byla co největší, aby se tam děťátko vešlo po celé kočárkové období. Kočárkovat budeme po městě, ale i po rozbitých chodnících.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Ti model Zopa Move Cross 2. Jeho nižší váha a dobrá manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Obousměrné sportovní sezení lze napolohovat do skoro rovného lehu. Navíc se pyšní také funkcí výškově nastavitelné stříšky a prodloužitelné opěrky nohou. Díky tomu bude mít pohodlí i větší dítě po celou dobu kočárku.

Případně pouvažuj sice o něco dražším modelu, kterým je kočárková novinka v podobě Muuvo Quick 4.0. Více o něm jsem se rozepsala v této mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem pro inspiraci připínám:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka