Která dvojkombinace kočárku má maximálně odpružená kola černé barvy?

Zodpovězené
16. dub 2022

Ahoj,

sháním verzi kočárku - hluboká korba + autosedačka, bez sportovní části. Tedy osobně po první předchozí zkušenosti by mi víc vyhovovala taková varianta.

Kočárek by měl mít maximálně odpružená kola černé barvy, jen sama se neumím k takové verzi dopracovat.

Který kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

výběr samostatných hlubokých kočárků je trochu omezený, nabízí je jen pár značek. Více jsem je rozepsala v této otázce z poradny. 🙂

Například to může být Kunert Lazzio. Jedná se o cenově dostupný hluboký kočárek, který je odpružený a má bezúdržbová kola plněná gelem.

Vajíčko doporučuji zakoupit kvalitní, například od značky Cybex a typ zvolit podle finančních možností i požadavků (například polohovatelnost).

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie