Která dvojkombinace kočárku Moon je větší a vhodná pro vysoké rodiče?

Zodpovězené
2. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárků značky Moon. Měla bych zájem o dvojkombinaci.

Která sportovní část je dostatečně velká?

Já i můj přítel máme víc než 180 cm a dítě bude určitě dost velké. Četla jsem, že sportovní části jsou dost malé.

Děkuji

Ahoj,

neprostornější je určitě model Moon Resea S, jehož sportovní část má na délku 87 cm, zádová opěrka má pak 53 cm, což jsou velmi slušné rozměry, dostačující i pro větší dítě.

Resea S má navíc teleskopickou rukojeť, takže si výšku plně přizpůsobíš postavě. Praktické je i skládání dohromady s nasazeným sporťákem nebo výše položená hluboká korba, díky výškovým adaptérům.

I tento model můžeš nově zakoupit, buď ve verzi Basic, nebo Edition. Edition nabízí nafukovací kola, ventilační okénko v korbě a kvalitní matraci Träumeland, vyplatí se za mě určitě více.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie