Která dvojkombinace má velkou hlubokou korbu?

Zodpovězené
5. zář 2023

Ahoj,

hledám kočárek pro zimní děťátko. Mé požadavky:

  • hluboká korba co největších rozměrů,
  • dvojkombinace,
  • odpružený,
  • kvalitní,
  • na ceně nezáleží,
  • designově nemusí být tip top.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

nezaměřuj se pouze na velikost hluboké korby, protože dítě potřebuje fusak pouze v prvních měsících života, kdy je ještě maličké. Nadstandardně velká korba tak není nutná. Další podzim a zimu už bude vozit ve sportovní části.

Nedávno jsem na velmi podobnou otázku odpověděla, tak Ti ji sem připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka