Která trojkombinace je vhodná pro novorozence narozeného koncem května?

Zodpovězené
4. pro 2022

Ahoj,

hledáme kočárek pro miminko, které se narodí na přelomu května/června.

Chtěli bychom pokrýt tyto požadavky:

  • cena do 12 500 Kč,
  • trojkombinace,
  • vhodný pro časté cestování autem,
  • aby se hluboká korba dala předělat do sportovní části,
  • aby zvládl stezky na vesnici,
  • barva ideálně tmavá.

Existuje takový kočárek?

Děkuji

Ahoj,

nejpopulárnějším a nejoblíbenějším kočárkem s typem sedáku 2v1 je model Petite&Mars Grand II.

Je to cenově dostupný kočárek pro nenáročné rodiče, kteří potřebují skladný kočárek. Má typ sedáku 2v1. To znamená, že jeho hluboká nástavba se potažením za pásy změní na sportovní sedadlo. Takové kočárky bývají prostorově menší, ale jsou mezi nimi i výjimky, například TFK Mono2.

Grand II je díky kombinaci tvrdšího odpružení a materiálu kol určen do města nebo na rovnější terén vesnice.

Podobné modely kočárků jsem uvedla v mé nedávno zodpovězené otázce, proto Ti ji sem připínám pro inspiraci:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka