Které otočné sportovní sedadlo pasuje na Baby Jogger City Mini GT?

Zodpovězené
18. čer 2022

Ahoj,

máme kočárek Baby Jogger City Mini GT a ráda bych k němu pořídila otočné sportovní sedadlo.

Pasuje nějaké z jiného typu Baby Jogger nebo jiného kočárku?

Jaké adaptéry k tomu je třeba?

Děkuji

Ahoj,

na kočárek Baby Jogger City Mini GT nelze připojit žádné jiné otočné sedadlo.

Pokud vyžaduješ otočné sezení, tak nezbývá nic jiného, než zakoupit jiný typ kočárku - například Baby Jogger City Premier.

Kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie