Které sportovní kočárky mají nafukovací odpružená kola a prodlouženou stříšku?

Zodpovězené
12. bře 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně sportovních kočárků.

Které sportovní kočárky mají nafukovací odpružená kola a prodlouženou stříšku?

Děkuji

Ahoj,

nafukovací kola a prodlouženou stříšku má hodně kočárku 🙂.

Pomohlo by mi, kdybys mi napsala více požadavků (například, kam s kočárkem budeš jezdit, jaký máš cenový limit, zda Ti nevadí vyšší hmotnost, nebo bys raději skladnější), protože takhle nevím, jaký kočárek přesně hledáš.

Jsou to například tyto trojkolky:

Z klasických čtyřkolových to můžou být:

Pokud jsem se Ti netrefila do vkusu, tak budu ráda, když mi napíšeš znovu a poprosím Tě o více požadavků, které by měl kočárek splňovat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie