Které vajíčko pasuje ke kočárku Anex e/type?

Zodpovězené
26. zář 2023

Ahoj,

mám kočárek Anex e/type a potřebuji k němu koupit vajíčko.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

potřebuješ originální adaptéry od značky Anex, které jsou společné pro kočárky Anex m/type a Anex e/type. Pomocí nich nasadíš autosedačku vlastní či jiné známé značky.

Podrobný seznam všech kompatibilních autosedaček (tzv. vajíček) najdeš v naší Kočárkopedii v popisu konkrétního modelu, a v odstavci – Autosedačka.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka