Který bazarový sporťák na občasné kočárkování mě bude stát do 2 500 Kč?

Zodpovězené
30. čer 2023

Ahoj,

hledám sportovní kočárek pro občasné kočárkování.

Požadavky:

  • částka do 2 500 Kč,
  • nejlepší bazarový,
  • lehký, skladný do kufru auta a s jednoduchým složením,
  • nosnost do 22 kg,
  • možnost lehu (a ideální kolmé sezení),
  • odolná kola.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

dívala bych se po lehkých sportovních kočárcích, které jsou vhodné jak na cestovní a časté přesuny autem, tak i jako kompaktnější městské kočárky.

První bych poradila kompaktní sportovní kočárek Zopa Quiq, kterého v letošním roce nahradil novější model Zopa Quid 2. Liší se od něj většími a odolnějšími gumovými koly a přidanými ventilačními okénky v prodloužené části stříšky.

Valco Baby Snap 4 je velmi oblíbeným a cenově dostupným kočárkem určeným pro rodiče, kteří se pohybují po městě. Dá se zakoupit i ve verzi „Sport“ s nafukovacími koly, díky kterým si hravě poradí s nerovnými cestami na vesnici nebo lehčím terénem. Fixní rukojeť bez možnosti polohování ve výšce 103 cm je vhodná spíše pro nižší a středně vysoké rodiče.

Nebo si prohlédni Britax B-Agile R. Má gumová kola s tvrdším odpružením, která jsou vhodná spíše do města. Jeho fixní rodičovská rukojeť ve výšce 103 cm se dobře ovládá nižším a středně vysokým rodičem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka