Který golfový kočárek má naprostý leh?

Zodpovězené
12. led 2023

Ahoj,

hledám golfový kočárek na léto.

Mé požadavky:

  • úplný leh 180 stupňů,
  • odpružená kola, která zvládnou kočičí hlavy a rozbité cesty,
  • prodloužená stříška, kterou lze stáhnout úplně dolů,
  • ne hole.

Sporťák máme Easywalker Jimmey.

Můžeš poradit lehčí kousek?

Děkuji

Ahoj,

cestovních kočárků s úplným rovným 180stupňovým lehem je na trhu málo. Většina kočárků má skoro úplný leh, který je podobný dítěti v posteli s hlavou položenou na polštáři.

Úplný leh má Easywalker Jackey XL, ale nemá Tebou požadovanou délku stříšky. Kola má jedny z nejlépe odpružených a největších na trhu pro tento typ kočárku. O jeho menším bratrovi jsem napsala podrobnou recenzi.

Velmi vyhledávanou volbou cestovních kočárků pro Vás vyšší je Nuna TRVL . Má výšku rodičovské rukojeti až 111 cm. Absence zadní osy vyhovuje dlouhým nohám vysokých rodičů, které o ni zbytečně nezakopávají. S kombinací vajíčka nebo vložné tašky vytvoříš dokonalý cestovní set od narození. Má funkci samoskládání, kterou najdeš i u Jackey XL.

Z dvojkombi lehčích modelů, vhodných i na cestování a také jako hlavní kočárek, vybírám Nuna Triv Next. Má menší kola než jeho větší verze Nuna Mixx Next. Tyto kočárky byly pro vysoké rodiče přímo výrobcem designovány. A vzhledem k tomu splňují všechny potřebné parametry, aby Vám usnadnily život s dítětem.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka