Který golfový kočárek s klasickým madlem je vhodný pro 25měsíční dvojčata?

Zodpovězené
7. dub 2022

Ahoj,

hledám golfový kočárek pro 25měsíční dvojčata, která váží 13,5 a 14 kg. Nejlepší by bylo, aby měl madlo jako klasický kočárek. Cena do 10 000 Kč.

Který kočárek nám doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

zaměřila bych se na prostornější kočárky, které mají zvýšenou nosnost, protože obvyklých 15 kg bude pro takto větší děti už nedostačující.

Jedním z nich je Valco Baby Snap Duo nebo novější model Valco Baby Snap Duo.

Valco Baby Snap Duo se liší nastavitelnou rukojetí s koženkovým potahem, větší prostorností pro dítě, delší stříškou a novým typem předních kol, která nejsou již zdvojená.

Dále doporučuji i velmi lehký a kompaktní Casualplay Tour Twin.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie