Který kočárek do 9 000 Kč má jídelní pultík?

Zodpovězené
28. čer 2022

Ahoj,

už dlouho hledám sportovní kočárek, který by měl jídelní pultík. Resp. alespoň možnost dokoupit ho.

Máš tipy na kočárky s pultíkem do 9 000 Kč?

Když najdu dobrý kočárek, tak není šance koupit pultík. Zn. Petite & Mars, Zopa, Valco, Baby design, atp. Vím pouze o Kinderkraft Cruiser i tam jsou varianty xl a bez xl.

Jaký je v nich rozdíl?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, dá se zakoupit i ve verzi Sport, což označuje nafukovací kola. Oceníš u něj prostorné sezení i pro větší dítě a zároveň lehkou hmotnost. Nechybí mu ani polohování nohou a zádové opěrky do úplného lehu, nastavitelná rukojeť, prostorný nákupní košík a lehké skládání i ovládání. Jídelní pultík je k němu dobře dostupný.

Možnost jídelního pultíku mají i oblíbené modely Cybex Eezy S+² a Easywalker Jackey.

Co se týče kočárku Kinderkraft Cruiser, tak LX varianta znamená, že má model gumová kola, která jsou odolnější než pěnová. Nevýhodou je nosnost jen 15 kg, takže pro větší děti nemusí být dostatečná.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie