Který kočárek je podobný Espiro Miloo, ale je levnější?

Zodpovězené
22. zář 2023

Dobrý den,

hledám podobný kočárek (2v1) jako je espiro miloo a který nás velmi zaujal, ale buď nějaký starší model, který bych mohla najít v bazaru nebo levnější verze. Mám obavy, jestli se bude malému kočárek líbit a nechceme, aby to byly zbytečně vyhozené peníze.

Moje požadavky jsou:

  • Vhodný na vesnici, zvládne polňačku, kostky, štěrk, trávu, sníh, ale i město.
  • Jsme aktivní, výlety, hrady, zámky, ale zase žádný extrémní offroad, který bude moc mohutný.
  • Něco, co by nebylo příliš těžké a příliš velké do kufru (např roan emma prý zabírá téměř celý kufr).
  • Velice se nám líbí teleskopická tyč.
  • Vhodný pro vysoké rodiče (já 175, manžel 188cm).
  • Ideálně otevřený košík, ale nemusí být.
  • Hluboká korbička do které se vejde zimní fusak (miminko se má narodit v polovině listopadu).

Pokud 3v1, tak s kvalitní autosedačkou. Mám v hledáčku Noordi Sole go a zdá se mi to jako docela fajn alternativa.

Jaký máte názor na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj,

kvalita skrývá vyšší cenu.

Roan Emma je kočárek retro typu a takový kočárek vůbec není skladný. Jsou to specifické kočárky, které bych vůbec nesrovnávala s klasickými kočárky.

Noordi Sole Go je kvalitní kočárek vyšší váhy (13,2 kg) a nižší 15kg nosnosti sportovního sedadla.

Vyšší váha konstrukce kočárku, který je stavěný pro pohyb v nerovném terénu je přirozená.

K Vaší výšce je na trhu málo kočárků, a už vůbec ne ty cenově dostupnější.

Espiro Miloo je dokonce výjimečným modelem, protože je lehčí a zároveň má vyšší 22kg nosnost sportovního sedadla. To u starších modelů už takovou samozřejmostí není. Taktéž ani nový zabudovaný stabilizátor hluboké korby.

Prohlédni si Espiro Bueno. Je to elegantní kočárek určený pro rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu a také po nerovnějších cestách vesnice. Vyšší váha nemá vliv na dobrou manipulovatelnost a ovládání jednou rukou. Obousměrné sportovní sezení lze napolohovat do skoro naprosto rovného lehu. U hluboké korby oceníte zabudovaný stabilizátor vibrací, panoramatické okénko a díky možnosti složení na placku šetří místo při uskladnění. Potěší také bohatým příslušenstvím v ceně, včetně zimní výbavy.

Baby Design je polský výrobce kočárků, autosedaček, cestovních postýlek a ohrádek pro děti. Spolu se značkami Espiro a Bomiko patří pod Baby Design Group. To znamená, že totožné modely jsou k dispozici pod dvěma názvy. Například Baby Design Bueno se prodává také pod názvem Espiro Bueno.

Případně si prohlédni také kočárky značky Muuvo, které jsou lehké, odolné a stavěné na různorodé terény. Bližší popis některých modelů najdeš v této mé nedávné odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka